(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Тенісні столи Тенісні столи для вулиці
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Тенісні столи для вулиці

Сортування Відображати:
Тенісний стіл Sponeta Outdoor
10950 грн. 11000 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код 309

Тенісні столи для вулиці

Настільний теніс – популярна гра, до якої часто звертаються у компаніях. Саме теніс – чудовий спосіб провести час активно та весело. Відомий же він ще з початку двадцятого століття, хоч його попередники існували ще до цього. Однак, у 1901 році вперше було введено назву «пінг-понг», яка виникла зі звуків, що можна почути, коли м’ячик б’ється у ракетку та тенісний стіл.

Саме стіл є одним з основних елементів гри. Так, ракетка, м’ячик та сітка, безумовно, також є незамінними, однак саме стіл є ігровим полем, за відсутності якого гра не відбудеться. До того ж, цей елемент розваги є найдорожчим обладнанням, необхідним для гри. Саме тому на вибір та придбання столу потрібно звертати особливу увагу. Ті, хто вирішив купити тенісний стіл для вулиці в Києві, мають розуміти, що саме якість товару відповідатиме за те, наскільки комфортно буде використовувати його в процесі гри.

Як обрати хороший тенісний стіл?

Враховуючи важливість цього «знаряддя» гри, необхідно враховувати кілька факторів під час вибору:

  1. Варто пам’ятати, що існують столи для приміщень та для гри у теніс на вулиці. Для гри надворі рекомендовано купувати тенісний стіл всепогодний, адже він не боїться складних погодних умов – наприклад, дощу, який може пошкодити поверхню стола, призначеного для гри вдома. Враховуючи, що теніс – переважно вулична гра, варто купувати саме всепогодний стіл.
  2. Наступний критерій, а саме колір столу, менш важливий і має значення лише для людей, які приділяють велику увагу зовнішньому вигляду. Бувають зелені, блакитні та коричневі варіанти. За бажанням, можна знайти і будь-який інший колір.
  3. Зручність транспортування. Зазвичай столи можуть бути складені, та мають спеціальні колеса, якщо стіл необхідно посунути. Важливо звертати на це увагу під час покупки, адже це значно спростить пересування цього ігрового обладнання.

Де придбати тенісний стіл в Україні?

Продаж тенісних столів в Україні відбувається у інтернет магазині «ТТ-більярд». Плюсом онлайн-покупки є ціни на всепогодні столи для тенісу в інтернет магазині, які значно нижче, ніж у звичайних магазинах спорттоварів. До того ж, консультанти ресурсу завжди готові допомогти клієнту з вибором обладнання для гри. Замовити необхідний товар також просто: достатньо одного дзвінка за одним з телефонів, вказаних у розділі «Контакти» на сайті магазину. «ТТ-більярд» завжди чекає на нових клієнтів і радий допомогти їм придбати ідеальний стіл для гри у теніс!© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.