(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Тенісні столи
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Тенісні столи

Товари
Сортування Відображати:
Тенісний стіл Sponeta Outdoor
10950 грн. 11000 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код 309
Тенісний стіл G-PROFI
10900 грн. 11000 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код 18
Більярдний стіл Фенікс 7Ft з тенісної кришкою
ДСП 12800 грн.

Стіл для настільного тенісу (Ping-Pong)

У швидкому ритмі сучасного життя непогано іноді відволікатись від набридливих буденних справ. У нагоді може стати якась гра, яка перетвориться на хобі і зможе захоплювати увагу людину у випадках, коли та захоче відпочити. Однією з таких ігор є настільний теніс, який не тільки є цікавим та захопливим, але також належить до професійних видів спорту. Тому, цілком можливо, що звичайне хобі незабаром зможе стати справою життя.

Однак, для якісних тренувань чи відпочинку за грою, необхідно мати усе, що забезпечить зручність під час занять тенісом. Важливою деталлю гри є тенісний стіл, без якого змагання на ракетках між двома людьми не відбудеться. До того ж, стіл повинен відповідати стандартам якості, щоб тренування не минуло дарма, а під час гри не виникало дискомфорту та незручностей, пов’язаних з невідповідністю ігрового приладдя усім вимогам.

Яким має бути тенісний стіл?

Стіл для настільного тенісу може бути професійний чи не професійний. Від цього залежить якість та зручність цього елементу гри, які будуть значно впливати на сам процес розваги:

  1. 1. Ціна тенісного стола залежить від його якості. Люди, які шукають столи з метою використовувати їх раз на пів року, коли стане нудно, можуть придбати більш дешеву версію. Ті ж, хто ставиться до захоплення настільним тенісом серйозно, повинні бути готовими заплатити більш значні кошти за якість цього ігрового приладдя.
  2. 2. Якісний тенісний стіл має спеціальне покриття, яке забезпечує відсутність відблисків, що можуть заважати у процесі гри.
  3. 3. Деякі моделі мають висувні коліщатка для зручності переміщень столу з одного приміщення чи кімнати у іншу.
  4. 4. Ті, хто планують замовити цей елемент гри у теніс, повинні знати, що бувають різні типи столів. Одні призначені для встановлення у будинках, інші ж зможуть знаходитись і надворі завдяки особливому покриттю, яке не дозволяє навколишнім чинникам на кшталт дощу зашкодити столу.
  5. 5. Якісні моделі повинні мати ідеально рівну кришку, від якої буде добре відстрибувати м’ячик, не зустрічаючи на своєму шляху перепон.

Якщо враховувати ці прості особливості, купити тенісний стіл в Україні не стане складним завданням.

Де замовити стіл для гри у теніс?

Ті, кого цікавить продаж тенісних столів в Україні, мають кілька варіантів місць покупки. Перший – спортивні магазини, перевагою яких є можливість побачити товар вживу ще до того, як придбати його. Однак, подібний магазин ще потрібно знайти, так само як і час на його відвідини. Ті, хто є прибічником замовлень у мережі інтернет, можуть звернутись в інтернет магазин «ТТ-більярд». Привабливо те, що ціна на тенісний стіл в Києві значно нижча, якщо розглядати саме пропозиції цього ресурсу. Ціни ж у інших подібних магазинах досить високі і навряд сподобаються усім потенційним клієнтам, охочим купити тенісний стіл. До того ж, на відміну від справжніх магазинів спортивних товарів, клієнтам «ТТ-більярд» не потрібно нікуди йти – достатньо обрати стіл з каталогу, і його буде доставлено за вказаною клієнтом адресою.© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.