(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Кулі
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Більярдні шари

Шари для більярдного столу

Більярд – одна з улюблених розваг еліти. Ця гра вимагає майстерності та досвідченості. Лише гравці, що провели за більярдним столом багато годин, зможуть стати справжніми майстрами справи. Адже у більярді важливо знати, як саме кий має вдарити кулю, щоб та потрапила у лунку. Подібне знання приходить лише з часом.

Однак, не лише майстерність є важливим елементом гри у більярд. Від «обладнання» також багато залежить. Тому стіл, кий та більярдні шари повинні бути найвищого рівня якості, щоб гра відбувалась на належному рівні і перепоною для неї не стала невідповідність ігрових знарядь усім вимогам.

Особливу увагу варто приділяти вибору куль для гри у більярд. Саме вони – «головні герої» цієї розваги, тому повинні максимально пасувати до писаних та неписаних ігрових стандартів.

Як обрати більярдні шари?

Перед тим, як купити кулі для більярду у Києві, варто знати основні критерії, за якими слід обирати це знаряддя гри. Існує три основні фактори, які впливають на якість більярдних шарів:

  1. 1. Одним з основних критеріїв є вага кулі. Хоч ніде не зазначені точні цифри, однак прийнято вважати, що для гри у російський більярд вага однієї кулі повинна бути пропорційна до ваги кия і дорівнювати приблизно триста грамів. Саме з такою вагою шар розвиватиме необхідну швидкість та поводитиме себе на столі досить передбачувано.

  2. 2. Перед тим, як замовити кулі, варто звернути увагу і на їх витривалість. Адже шари очікують постійні удари києм та, в разі промаху повз лунку, зіткнення на повній швидкості з бортами столу. Тому матеріал, з якого виготовлені шари, повинен бути стійким до ударів.

  3. 3. Кулі повинні бути збалансовані та симетричні. Інакше їх неминуче тягтиме в один бік, що позначиться не лише на траєкторії, але і на швидкості руху кулі та на якості гри в цілому.

Варто враховувати, що ціна на шари для більярду залежить, в основному, саме від цих трьох факторів. Тому підозріло дешеві кулі, скоріш за все, не зможуть виконувати свої функції достатньо якісно, що негативно вплине на загальні враження від гри.

Де придбати більярдні кулі в Україні?

Купити більярдні шари в Україні досить просто. Для цього достатньо звернутись в інтернет магазин «ТТ-більярд», в асортименті якого є досить широкий вибір наборів більярдних шарів для різних видів гри та різного рівня ціни. Продаж товару відбувається в інтернеті, доставка – швидка та зручна. Тут завжди будуть раді допомогти у пошуках ідеального комплекту більярдних куль!
       
© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.