(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Киї для більярду
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Киї для більярду

Товари
Сортування Відображати:
Більярдний кий Snooker 1
520 грн.
Код 187
Кий Пул Стріла
540 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код 234

Більярдні киї в інтернет магазині TT-Billiard

Більярд – гра, яка має свій характер та якусь особливу привабливість. Можна вважати її розвагою інтелектуалів, адже окрім ролі суто відпочинку вона також є професійним видом спорту, з якого проводяться змагання.

Захоплені грою в більярд знають, що велику увагу під час підготовки до гри варто приділяти інструментам. Тому важливо, щоб усе ігрове обладнання було найвищої якості – і більярдний стіл, і кулі, і більярдні киї. Адже, по суті своїй, більярд – розвага, у якій не відбувається прямого контакту людини з об’єктом гри – кулями. Цей контакт можливий лише за допомогою кия – спеціальної палиці, яка має особливу конструкцію та параметри.

Вибір кия може стати складнішою справою, ніж це здається на перший погляд. Це знаряддя має відповідати цілому ряду вимог, щоб ефективно та якісно виконувати свої ігрові функції.

Як обрати якісний кий?

Киї для більярду повинні відповідати кільком параметрам:

  1. 1. Якісний та міцний матеріал виготовлення. Вважається, що найкращі киї виходять з дорогих порід червоного дерева, які відрізняються особливою твердістю.

  2. 2. Вага цього інструмента повинна дорівнювати приблизно 650-800 грамів і бути пропорційною вазі більярдних куль. Це необхідно для можливості правильно розраховувати силу удару з метою потрапляння кулею у лунку.

  3. 3. Перед тим, як купити більярдний кий в Києві, варто перевірити його на якість, що достатньо просто зробити, провівши простий тест: покотити це знаряддя гри по більярдному столу. Кий повинен покотитись швидко, але рівно, що засвідчить відсутність у нього недоліків.

  4. 4. Довжина кия має дорівнювати трохи більше, ніж півтора метри. Довші киї буде незручно тримати у руках, а коротші не зможуть повної мірою передати удар.

Де придбати більярдний кий в Україні?

Не варто перейматись там, що ціна на більярдний кий в Україні буде надто високою. В залежності від якості обраної моделі та місця покупки, завжди можна знайти оптимальний варіант. Вигідним місцем для того, що замовити це знаряддя гри є інтернет магазин «ТТ-більярд», в асортименті якого є велика кількість київ різної ціни. Однак, усі вони відповідають світовим стандартам якості і стануть чудовими помічниками у більярді. Продаж товарів відбувається через мережу інтернет, тому клієнт може придбати кий навіть під час обідньої перерви на роботі. Товар буде доставлено у вказане покупцем місце дуже швидко.
       
© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.