(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Ігрові столи NEW Більярд дитячий
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Більярд дитячий

Сортування Відображати:
Ігровий стіл 4 в 1 SANTOS
5100 грн.
Базовано на 7 відгуках.
Код 70
Ігровий стіл 4в1 PALERMO
5500 грн. 5800 грн.
Код 409

Більярд – відома у всьому світі гра, яка захоплює багатьох людей своєю витонченістю. Відомо, що для вдалого результату у більярді, необхідно довго тренуватись і навчитись розраховувати ідеальну силу удару та вміння прицілитись. Саме тому вважається, що ця гра вимагає великої витримки. Але, крім цього, вона надзвичайно захоплива та цікава, тому не дивно, що деякі батьки намагаються привчити до неї своїх дітей ще змалечку.

Дитячий більярд більш простий, але є чудовою основою для подальшого розвитку навичок дитини. Крім того, це – ще й чудовий спосіб зайняти малюка на деякий час, поки дорослі вирішують свої справи. Таким чином, купуючи таку гру, батьки отримують і вільний час для себе, і корисну, розвиваючу розвагу для своєї дитини. Рідко, коли можна зустріти таке поєднання у одній грі.

Як обрати найкращий дитячий більярд?

Для того, щоб гра була дійсно цікавою та захопливою, важливо придбати той ігровий набір, який буде зроблений найбільш якісно. Адже ніхто не хоче, щоб у розпал розваги якась деталь раптово відвалилась і зіпсувала усі веселощі. Тому, обираючи дитячий більярд, батькам слід зважати на наступні фактори:

  1. Якість ігрового поля. Як і у справжньому більярді, стіл має бути рівним, щоб більярдні кулі з легкістю могли по ньому котитися.
  2. Збалансованість кийків так куль, яка вплине на те, наскільки легко буде дитині забити кулю у обрану нею лузу. Важливо, щоб кий не був надто важким для дитини, а кулі – надто великі для поля.
  3. Ціни на дитячий більярд. Він дешевший, ніж може здаватись, тому якщо магазин пропонує захмарні ціни, варто замислитись, чи не занадто високо він підіймає планку.
  4. Збірка столу. Нерідко виробники не забезпечують гру надійними кріпленнями, тому під час гри стіл може почати розхитуватись. Варто звертати увагу на цей параметр.

«ТТ-Більярд» - найкраще місце для купівля дитячого більярду в Україні

Ті, кого цікавить продаж дитячого більярду, можуть звернутись в магазин «ТТ-Більярд». Купити більярд для дитини в Україні можна у багатьох місцях, однак, тільки цей ресурс пропонує товари найвищого рівня якості за досить низькими цінами. До того ж, купити гру тут можуть не лише мешканці Києва, але й інших регіонів країни. Доставка товарів до будь-якого з міст буде здійснена максимально швидко за допомогою обраного замовником перевізника. Якщо у клієнта виникнуть будь-які запитання стосовно товарів або процесу замовлення гри, він завжди може звернутись до консультанту ресурсу. «ТТ-Більярд» відкритий для нових покупців!© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.