(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Ігрові столи NEW
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Ігрові столи NEW

Товари
Сортування Відображати:
Дартс кабінет CHAMPION
2300 грн.
Базовано на 8 відгуках.
Код 101
Настільний футбол MLS
3100 грн.
Код 658

Ігрові столи від інтернет-магазину ТТ-Бильярд - якісне обладнання

Напевно усі люблять розваги. Складні робочі будні витискають останні сили, і кожній людині в певний момент потрібно просто спинитись, видихнути і як слід відпочити, щоб потім з новими силами братися до роботи. І немає кращого відпочинку, ніж провести кілька годин у компанії рідних або друзів, займаючись чимось разом і маючи можливість не перейматись про звичайні проблеми.

В таких випадках у нагоді стануть колективні ігри. За спільною розвагою час пролетить швидко і легко, а людина почуватиметься відпочившою та розслабленою. І допомогти як слід розслабитись може ігровий стіл, що є особливою формою гри, яка може бути дуже захопливою та цікавою.

Як бувають ігрові столи?

Перш ніж купити ігровий стіл в Україні, слід знати, що вони бувають різні. Найпопулярнішими серед багатьох видів є наступні:

  1. 1. Настільний футбол.

  2. 2. Настільний хокей.

  3. 3. Аерохокей.

  4. 4. Електронний баскетбол.

  5. 5. Дартс.

  6. 6. Дитячий більярд.

Крім того, бувають столи-трансформери, що можуть суміщати у собі кілька ігор, які можна змінювати в залежності від настрою. Якщо когось дивує, що дартс також відносять до ігрових столів, не слід скептично ставитись до подібної класифікації. Дартс – особлива гра, яка подібна до ігрових столів тим, що також потребує супротивника, а інакше буде нецікаво.

В залежності від обраної гри, необхідно уважно підходити до питання покупки, адже гра має бути якісно вироблена, щоб довго тішити свого господаря. До того ж, нікому не сподобається, якщо у самий розпал поєдинку якась деталь гри відпаде і зіпсує усю розвагу. Саме тому слід купувати якісно вироблені ігри.

Де придбати якісні ігрові столи в Україні?

Продаж ігрових столів в Україні не дуже розповсюджена справа, однак знайти необхідне знаряддя розваги все ж можна. Допомогти у цьому завжди готовий інтернет магазин «ТТ-більярд», який гарантує високу якість усіх товарів. Крім того, асортимент ігрових столів, який можна зустріти в каталозі цього сайту, вразить і зможе задовольнити бажання будь-якого клієнта. Зручно і те, що замовлення товару не забере у клієнта багато часу: достатньо всього лише зателефонувати за одним з вказаних на сайті номерів та вказати на модель, яка вас зацікавила. Після цього менеджер з продажів влаштує усе таким чином, щоб замовлення опинилось у покупця у максимально короткі терміни. Ціни на ігрові столи в Києві, що пропонує цей ресурс, приємно вразять.© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.