(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Аксесуари Пенали для крейди
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Пенали для крейди

Сортування Відображати:
Пенали для більярдного крейди - величезний асортимент! Пенали зі шкіри, пластика.
 
Зручне кріплення. Незамінна річ для бильярдиста !!
 
"ТТ-Більярд" - телефонуйте: (067) 236 43 41 !!
 
Чохли для крейди - must have у кожного власника більярду
 
Сьогодні на ринку представлені чохли (пенали) для крейди різної форми, функціональності, якості, а відповідно - і вартості. Який краще купити крейду для більярду, щоб гра «йшла» добре? Ймовірно, переконатися, яким аксесуаром - у вигляді брелока або чохла - вам зручніше користуватися, можна тільки на практиці. Хоча профі в більярді найчастіше вибирають саме чохли для крейди, так як вони більш зручні в користуванні, ніж брелоки. У такій «одягу» крейда не кришиться, надійно фіксується. Використовуються переважно в більярдних кафе і клубах і призначені, швидше, для загального використання, а не персонального, так як не мають спеціального кріплення для ременя.
 
Для персонального використання краще вибирати пенали, які завдяки наявності спеціального магніту кріпляться до спеціального пластикового або шкіряному держателю, який фіксується на поясі або на ремені. Зручно, чи не так? Тепер ваш крейда - завжди поруч, готовий допомогти вам виграти партію-другу.
 
В інтернет-магазині «ТТ-Більярд» продаж крейди і пеналів до них здійснюється за конкурентними на ринку цінами, з доставкою в будь-який населений пункт нашої країни.

 © 2019 TT-Billiard Усі права захищені.