(067) 236-43-41
Ваш кошик порожній
(067) 236-43-41
(050) 443-10-28

info@tt-billiard.com.ua
Головна Аксесуари
Більярдні столи Киї для більярду Кулі Світильники
Інтерєр Аксесуари Для виробництва Ігрові столи NEW Тенісні столи
Ви переглядали

Аксесуари для більярду

Товари
Сортування Відображати:

Більярдні аксесуари - маленькі дрібнички для великої гри

Більярд – одна з вкрай цікавих та складних ігор, на які ніколи не шкода витрачати свій вільний час. Ця розвага може стати чудовим способом відволіктись від зростаючої щодня гори проблем, яка час від часу накопичується у кожної людини. Чому саме більярд? Тому, що, на відміну від багатьох інших способів розважитись, ця гра вимагає зосередженості та виваженості. І, заглибившись у гру, людина не може думати ні про що інше, і таким чином відпочиває від буденних негараздів.

Однак, щоб гра змогла принести максимум задоволення і була дійсно відпочинком, а не ще одним фактором, який спричиняє роздратування, необхідно стежити за якістю знарядь гри. Кий, кулі, стіл – усе має бути найвищого ґатунку, бо інакше негаразди під час гри можуть вивести з рівноваги навіть найспокійнішу людину. Не слід забувати і про інші аксесуари для більярду.

Навіщо потрібні більярдні аксесуари?

Перш ніж купити аксесуари для більярду в Києві, слід уявляти, що це таке. Зазвичай найпопулярнішим аксесуаром вважають крейду для кия. Вона повинна бути:

  1. 1. Середньої м’якості, щоб не шкодити більярдним наклейкам. Зазвичай потерпають вони саме через надто жорстку крейду. Також достатньо м’яку крейду легко наносити на кий.

  2. 2. Бажано, щоб крейда була синього кольору. Колір не впливає на її технічні характеристики, однак інакші кольори залишають досить помітні відбитки на сукні.

За подібним принципом варто обирати і усі товари, які стануть у нагоді під час гри у більярд. Необхідно оцінювати якість та практичність майбутньої покупки, адже неякісні дешеві товари можуть зіпсувати процес гри і настрій гравця. До того ж, ті, хто займаються більярдом професійно, можуть втратити багато очок через неякісне «спорядження» під час турніру.

Де придбати аксесуари для більярду в Україні?

Більярд – досить популярна гра у всьому світі, і Україна не є виключенням. Тому знайти необхідні приладдя для гри не стане надто великою проблемою. Однак, якщо клієнт не хоче витрачати свій час на пошуки спеціального більярдного магазину, він може звернутись в інтернет магазин «ТТ-більярд». Тут наявний широкий асортимент товарів, а ціни на більярдні аксесуари куди нижче від розцінок у реальних магазинах, які можна знайти на вулицях столиці чи інших міст. Замовлення можна зробити за допомогою телефонного дзвінка за одним з номерів, які вказані у розділі «Контакти» на сайті. Продаж товарів лише високої якості – ось кредо ресурсу «ТТ-більярд», тому покупець може бути впевненим у тому, що витрачає гроші у правильному місці.
       
© 2019 TT-Billiard Усі права захищені.